شنبه 29 آذر 1393
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS
Opera
 

 

توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دوره هاي كارداني و كارشناسي دانشگاه جامع علمي كاربردي از 14 دي ماه

 

كارت ورود به جلسه آزمون دوره هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز سه شنبه 14 دي ماه توزيع مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي ، كارت ورود به جلسه اين آزمون ها به صورت اينترنتي از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org انجام مي شود.

آزمون دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي صبح روز 17 دي ماه و آزمون دوره كارداني عصر روز 17 دي ماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود و  محل برگزاري و آدرس حوزه آزمون در ذيل كارت ورود به جلسه درج شده است . آزمون در نوبت صبح راس ساعت 8 و در نوبت بعدازظهر راس ساعت 15 آغاز مي‌شود.

داوطلبان هر يك از گروه‌هاي آموزشي دوره كارشناسي در جلسه آزمون به سوالات عمومي و پايه كه در يك دفترچه چاپ شده و به همراه يك پاسخ نامه در اختيار آنان قرار مي‌گيرد ، پاسخ مي دهند.

همچنين داوطلبان هر يك از گروه‌هاي آموزشي دوره كارشناسي ناپيوسته در جلسه آزمون به سوالات عمومي كه در دفترچه شماره يك و سوالات تخصصي كه در دفترچه شماره 2 چاپ شده است، پاسخ مي‌دهند.

كليه داوطلبان دوره كارداني كه بعدازظهر روز جمعه در آزمون شركت مي‌كنند منحصرا به سوالات عمومي كه در يك دفترچه چاپ شده است در مهلت مشخص شده پاسخ مي‌دهند.

لازم به ذكر است ظرفيت پذيرش دانشجويان در دوره‌هاي كارداني ، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي 140 هزار نفر است كه از اين تعداد 96 هزار نفر در دوره كارداني و  44 هزارنفر در دوره هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته پذيرش مي‌شوند.

 

دوشنبه 13 دی 1389 - 13:23

 

*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری